افتتاح و کلنگ زنی طرح های 220 میلیارد تومانی در شاهین شهر

1398/02/22 تعداد بازدید: 14
print
  • linkedin
  • google plus
  • facebook
  • twitter
افتتاح و کلنگ زنی طرح های 220 میلیارد تومانی در شاهین شهر

در آیین بهره برداری از طرح های عمران شهری شاهین شهر شهردار شاهین شهر اظهار کرد: 18 طرح عمران ....

 به گزارش خبرگزاری فارس از شاهین‌شهر، حمید عشقی ظهر امروز در آیین بهره‌برداری از طرح‌های عمران شهری شاهین‌شهر اظهار کرد: 18 طرح عمران شهری با مجموع هزینه 220 میلیارد تومان در سفر عباس رضایی، استاندار اصفهان به این شهر افتتاح و یا کلنگ زنی شد.

شهردار شاهین‌شهر افزود: طرح‌های ورزشی، بوستان عمومی، زیباسازی شهری، انتقال سیلاب به خارج از شهر، فرهنگسرا و مرکز تجاری، خدماتی و رفاهی قلب شهر در تمامی مناطق شهری این شهر برای رفاه زندگی شهروندان بهره‌برداری شده است.

وی درباره احداث خط متروی شاهین شهر-اصفهان خاطرنشان کرد: احداث این خط ارتباطی ریلی به طول 13 کیلومتر با استفاده از سرمایه‌گذاری خارجی احتمالاً امسال شروع خواهد شد.

عشقی، این نوید را به جوانان شاهین‌شهری داد که جاده‌های سلامت ویژه دوچرخه‌سواران به طول حدود10 کیلومتر امسال در این شهر 200هزارنفری اجرایی خواهد شد.

وی درباره اشتغال مرکز قلب شهر شاهین‌شهر اعلام کرد: این مرکز پس از تکمیل همه ظرفیت‌های تجاری، خدماتی و رفاهی، 600شغل مستقیم ایجاد می‌کند.

رئیس شورای اسلامی شاهین‌شهر نیز بیکاری را مهم‌ترین دغدغه خانوارهای ساکن در این شهر نام برد و از این‌که صاحبان واحدهای صنعتی اطراف شاهین‌شهر از جوانان جویای کار این شهر کم‌تر استفاده می‌کنند انتقاد کرد .

حسین ابراهیمی ناغانی اظهار داشت: طرح اجرای مشاغل شهری باهدف ایجاد 3هزار شغل شهری در شاهین‌شهر به‌زودی اجرا می‌شود.

وی اعلام کرد که فضاهای تفریحی جدید به‌خصوص بوستان کوهستان به‌زودی در شاهین‌شهر احداث می‌شود.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به مارکت پلیس گشن سرا می باشد .
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک