سرپرست فرمانداری شاهین شهر و میمه معرفی شد

1398/02/24 تعداد بازدید: 17
print
  • linkedin
  • google plus
  • facebook
  • twitter
سرپرست فرمانداری شاهین شهر و میمه معرفی شد

در مراسمی با حضور استاندار اصفهان، اسفندیار تاجمیری به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه معرفی و از زحمات علیرضا بصیری فرماندار سابق تقدیر شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شاهین‌شهر، حجت‌الاسلام مرتضی ملکیان عصر امروز در مراسم معارفه فرماندار شهرستان شاهین‌شهر و میمه اظهار کرد: بر اساس روایاتی از معصومین(ع) خدمت‌گذاری به مردم از بالاترین عبادت‌هاست و مسؤولان در نظام جمهوری اسلامی از این فرصت برای انباشت حسنات در کارنامه اعمال خود استفاده کنند.

امام‌جمعه شاهین‌شهر گفت: ایمان به خدا و خدمت‌رسانی به مؤمنین دو موضوعی است که پروردگار متعال، آن‌ها را از بالاترین اعمال نیک می‌داند.

وحدت و همدلی بین اقوام و مسؤولان در شاهین‌شهر بی‌نظیر است

علیرضا بصیری در این مراسم وحدت و همدلی بین اقوام و مسؤولان را در شهرستان شاهین‌شهر و میمه بی‌نظیر توصیف کرد و اظهار داشت: در سایه این همدلی و همکاری جمعی طرح‌های بسیاری در بخش‌های اقتصادی، کشاورزی، ورزشی و عمران شهری در این شهرستان اجرا شده است.

فرماندار سابق شهرستان شاهین‌شهر و میمه گفت: با حمایت‌های نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی و سایر مسؤولان توسعه آبیاری نوین اراضی کشاورزی در سطح 2 هزار و 400 هکتار میلیاردها تومان سرمایه‌گذاری دولتی و خصوصی انجام‌ شده است.

وی صدور بیش از 8 هزار پروانه اصناف، شروع احداث طرح گردشگری مهستان نقش‌جهان با امکان 2 هزار شغل در چند سال آینده، ثبت جهانی دو قنات تاریخی مزد آباد و وزوان در بخش میمه، احداث 14 باب مدرسه جدید، بهره‌برداری از 3 پاسگاه کلانتری جدید، افزایش هیأت‌های ورزشی و جمعیت ورزشکاران به 23 هزار نفر و تکمیل طرح مسکن مهر را از جمله اقدامات دولت در شش سال اخیر در شهرستان شاهین‌شهر و میمه نام برد.

سرپرست فرمانداری شاهین‌شهر و میمه گفت: در پیش‌برد امور و خدمت‌رسانی بهتر به مردم به تعامل حداکثری اعتقاد کامل دارم.

وی گفت: در شرایطی که جبهه استکبار به سرکردگی آمریکا به دنبال فشار حداکثری به خصوص در بخش اقتصادی است، از همکاری دلسوزانه همه مسؤولان، اصحاب فکر و اندیشه و دلسوزان در پیشرفت این شهرستان استقبال می‌کنم.

اسماعیل فرهادی رئیس شورای اسلامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه نیز مردم شاهین‌شهر را میزبانان شایسته از مهاجران دوران دفاع مقدس یادکرد و افزود: شهرستان شاهین‌شهر و میمه در دوران دفاع مقدس چه در پشتیبانی جبهه‌ها و چه با تقدیم صدها شهید، مجروح و ایثارگر، نقش به‌سزایی در پیروزی ملت ایران در دوران جنگ تحمیلی صدام علیه کشورمان ایفا کرد.

وی اجرای طرح تصفیه پساب فاضلاب را در تمامی شهرهای این شهرستان، اختصاص بیشتر فضاهای فرهنگی و ورزشی به بانوان و شروع احداث خط راه‌آهن شهری شاهین‌شهر – اصفهان را در سال 98 به مردم شهرستان شاهین‌شهر و میمه نوید داد.

به گزارش در این مراسم، اسفندیار تاجمیری به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان شاهین‌شهر و میمه معرفی و از زحمات علیرضا بصیری فرماندار سابق تقدیر شد. 

نظرات:

تاریخ ارسال: 1398/02/24
 Super Admin

با تشکر

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به مارکت پلیس گشن سرا می باشد .
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک