گره گشایی ، فلسفه وجودی مارکت پلیسها

1398/12/22 تعداد بازدید: 36776
print
  • linkedin
  • google plus
  • facebook
  • twitter
گره گشایی ، فلسفه وجودی مارکت پلیسها

ما برای وصل کردن آمدیم

 

هرکسی را بهر کاری ساختند

مارکت پلیسها را هم بهر کاری ساختند و اصلی ترین وظیفه هر مارکت پلیس چه مارکت پلیسهای عمومی و چه اختصاصی ، در حقیقت برداشتن موانع از سر راه تولید کننده ، فروشنده و خریدار و ایجاد بستری امن جهت تسهیل هرچه بهتر  و نیز فراهم نمودن آرامش و آسایش بیشتر و سرعت بخشیدن در چرخه اقتصادی مملکت از جمله اصلی ترین وظایف مارکت پلیسهاست .

در فضای کنونی که ویروس شیطانی کرونا در جهان یکه تازی می کند ، طی بررسیهای میدانی ، مارکت پلیسهای اروپا و آمریکا ، نهایت همکاری را با دولت و ملت خود و حتی سایر کشورها انجام داده و متقابلا بر دولت آنها واجب است تا پس از گذر بحران ، نهایت تلاش  برای رونق بخشیدن به این کسب و کارها را فراهم نماید .

ولی آیا در ایران هم این پروسه حاکم است ؟ آیا مارکت پلیسها در بحبوحه بحران ، دست مردم را می گیرند و یا خود مانعی میشوند در مسیر تسهیل و گذر از بحران ؟ جداً موجب شرمندگی برای مدیران که حیف است نام مدیر براینگونه زالو ها نهاد و چه بهتر که اینان را کفتارها و زالوهایی نام نهاد که از خون مردم تغذیه می نمایند ، و جای دارد که رسانه ها و دولت مردان با خاطیان و محتکرین ، به اشد مجازات برخورد نموده و چشم پوشی ننمایند .

روابط عمومی مارکت پلیس گلشن سرا

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به مارکت پلیس گلشن سرا می باشد .
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک